Контакти

Контактнi телефони:
(044) 22-11-217
(044) 22-11-261

E-mail: office@spich.com.ua

Про компанію

Страхова компанія «СПІЧ» здійснює свою діяльність на українському страховому ринку з 2002 року. СК «СПІЧ» надає страхові послуги по захисту майнових інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері ризикового страхування по добровільним та обов’язковим видам
Зараз ми маємо 18 ліцензій по різним видам обов'язкового і добровільного страхування. Пріоритетними видами в компанії є - страхування майна,  страхування вантажів, страхування відповідальності перед третіми особами, страхування від нещасних випадків на транспорті, страхування перевезення небезпечних вантажів.
Компанія розвивається, враховуючи традиції і практику діяльності провідних компаній.  Усі співробітники компанії є високо кваліфікованими фахівцями і мають вищу економічну або спеціальну освіту, практичний досвід роботи у сфері страхування. Завдяки професіоналізму і бездоганній роботі з клієнтами наша компанія успішно співпрацює з найбільшими підприємствами і організаціями України.
Страхова компанія «СПІЧ» завжди твердо стоїть на винятковому дотриманні законодавства, чесності і порядності по відношенню до своїх клієнтів і партнерів і продовжує роботу по своєму  розвитку, активно реалізовуючи всі наявні ресурси.
 
      

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Им'я :
Телефон :

ПУБЛІКАЦІЇ

Создание сайтов 2016 ©

LookMYinfo