Контакти

Контактнi телефони:
(044) 22-11-217
(044) 22-11-261

E-mail: office@spich.com.ua

Автострахування (КАСКО)

Страхувальниками можуть бути юридичними особи усіх форм власності та дієздатні громадяни.

Предметом страхування є  майновий  інтерес, Страхувальника,   що  не  суперечать  закону,  пов'язаний  з   володінням,  користуванням і розпорядженням засобами наземного транспорту (крім залізничного).

За договором страхування можуть бути застраховані

- легкові автомобілі, а також причепи до них;

- вантажні автомобілі та причепи до них;

- автобуси.

На страхування приймаються зареєстровані в Україні транспортні засоби або ті що підлягають державній реєстрації в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Страхуванню підлягають справні автомобілі, які експлуатуються не  більше 10 років.

Додатково може бути застраховано додаткове обладнання (обладнання і приладдя до транспортного засобу, що не входять в його заводську комплектацію згідно інструкції заводу-виготівника).

Страхові ризики:

- Угон, крадіжка (незаконне заволодіння застрахованим транспортним засобом із будь-якою метою);

- Протиправні дії третіх осіб (знищення, пошкодження застрахованого авто в цілому, знищення або викрадення його окремих частин, деталей, вузлів, механізмів, що входять до заводської комплектації);

- Дорожньо-транспортна пригода (зіткнення застрахованого транспортного засобу з рухомим або нерухомим об’єктом, наїзд на них (у т. ч. на споруди, тварин, перепони);

- Стихійне лихо – удар блискавки, каменепад, зсув ґрунту, завал гірською породою, лавина, град, ураган, падіння дерев, тощо;

- Пожежа або вибух (пожежа, вибух, самозаймання не пов’язані з протиправними діями третіх осіб);

- Напад тварин;

- Крадіжка, пошкодження або знищення додаткового обладнання і приладдя.

Розмір страхової суми визначається виходячи з дійсної вартості транспортного засобу та додаткового обладнання встановленого на ньому на день укладення договору страхування.

Розмір страхового платежу залежить від страхової суми і тарифу, який визначається на підставі:

- типу, марки, моделі транспортного засобу;

- страхових ризиків;

- стажу осіб, допущених до керування застрахованим ТЗ;

- строку дії договору страхування;

- умов сплати страхового платежу.

Договір страхування передбачає безумовну франшизу (частина збитку, яку Страховик не відшкодовує і яка у всіх випадках віднімається від суми страхового відшкодування.) за ризиком "Викрадення" у розмірі 10% від страхової суми, за іншими ризиками - 1% від страхової суми.

Розстрочка страхового платежу — можлива сплата частинами.

Строк дії договору страхування — від 1 місяця до 1 року.

Територія дії договору страхування — Україна.

Страхове відшкодування

Відшкодуванню підлягають прямі матеріальні збитки Страхувальника внаслідок пошкодження, втрати або знищення застрахованого транспортного засобу:

При пошкодженні транспортного засобу розмір страхового відшкодування визначається на підставі вартості відновлювального ремонту з урахуванням умов договору страхування.

Виплата страхового відшкодування може здійснюватися з урахуванням або без урахування зносу замінних деталей і частин.ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Им'я :
Телефон :

ПУБЛІКАЦІЇ

Создание сайтов 2016 ©

LookMYinfo