Контакти

Контактнi телефони:
(044) 22-11-217
(044) 22-11-261

E-mail: office@spich.com.ua

Страхування добровільних пожежних дружин (команд)

 Страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних  пожежних  дружин (команд) 

Страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних  пожежних  дружин (команд), здійснюється відповідно до Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Положення про порядок і умови обов'язкового особистого страхування працівників  відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)» від 3 квітня 1995р. №232  (із змінами), з метою захисту їхнього життя  та  здоров'я  під  час під  час виконання своїх  обов'язків. 
 
Страхувальник 
- підприємство, установа, організація (юридична особа), які утримують підрозділи відомчої та місцевої пожежної охорони і добровільні пожежні дружини (команди); 
- виконавчий комітет відповідної Ради, за рахунок бюджету якої утримується підрозділ місцевої пожежної охорони. 
 
Застраховані особи
працівники відомчої та місцевої пожежної охорони, члени добровільної пожежної дружини (команди), які виконують згідно із чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.
 
Страховими випадками є загибель (смерть), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованим, який виконував свої обов'язки згідно з наказом або дорученням.
 
Страхова сума
Максимальний обсяг відповідальності страховика встановлюється у розмірі десятирічної заробітної плати застрахованого за його посадою на день страхування. 
 
Страховий тариф
Максимальний   страховий   тариф   становить  2  відсотки страхової суми за кожного застрахованого.
 
Строк дії договору страхування: 1 рік.
 
Страхова виплата
За шкоду, заподіяну здоров'ю застрахованого внаслідок виконання ним обов'язків щодо гасіння пожеж або ліквідації наслідків аварії, страховик провадить одноразову виплату у разі встановлення застрахованому:
І групи інвалідності - 100 відсотків страхової суми;
ІІ групи інвалідності - 90 відсотків страхової суми;
ІІІ групи інвалідності - 70 відсотків страхової суми. 
 
При тимчасовій втраті працездатності внаслідок страхового випадку застрахованому виплачується 0,2 відсотка страхової суми за кожну добу, але не більш як 50 відсотків страхової суми.
У разі загибелі або смерті застрахованого його спадкоємцям виплачується 100 відсотків страхової суми.


ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Им'я :
Телефон :

ПУБЛІКАЦІЇ

Создание сайтов 2016 ©

LookMYinfo